Čitanjem do zvijezda

Učenici naše škole osvojili su drugo mjesto na Županijskom natjecanju Čitanjem do zvijezda i stekli pravo sudjelovanja na državnoj razini koja će se održati u Čakovcu u mjesecu svibnju.

Naši učenici Roko Višić, 8.c, Nika Delalle, 6.b i Antonio Padovan Savić, 6.b, sa svojim mentoricama Marinom Utrobičić i Mladenkom Sinovčić sudjelovali su 24. veljače 2017. u Sinju na Županijskom natjecanju Čitanjem do zvijezda i osvojili drugo mjesto te stekli pravo sudjelovanja na državnoj razini koja će se održati u Čakovcu u mjesecu svibnju.

Učenici i mentori su tom prilikom posjetili i Muzej Alke i detaljno upoznali ljepote i važnost ove jedinstvene igre kojom se ponosi, ne samo Cetinska krajina, već i cijela Hrvatska.

Natjecanje i druženje je prošlo u ugodnom ozračju za koje su se pobrinuli ljubazni domaćini.

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 6. 3. 2017.