NAŠ LUKA NAJUSPJEŠNIJI NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ GEOGRAFIJE I IMA NAJVIŠE BODOVA U DRŽAVI

Na županijsko natjecanje iz Geografije pozvano je 10 učenika iz naše Škole. Najuspješniji je bio Luka Jerčić koji je osvoji prvo mjesto među šestašima.

Između 165 učenika od petog do osmog razreda pozvanih na županijsko natjecanje iz Geografije koje je održano 1. ožujka u OŠ Ravne njive u Splitu natjecanju je pristupilo deset učenika naše škole.

Najuspješniji predstavnik Škole bio je Luka Jerčić, učenik 6a razreda. Luka je osvojio prvo mjesto sa 61 bodom i čak sa 6 bodova više od učenika koji je natjecanje završio na drugom mjestu.

Luki čestitamo i želimo uspjeh na državnom natjecanju.

Čestitke i Nikolini Bobeti, Niki Smuđi i Mateu Baturini koji su predstavljali našu školu u  konkurenciji petih razreda; kao i Toniju Biočiču, Josipu Branimiru Pervanu i Tomi Milardoviću (7. razred) te Kristijanu Palošeku, Martinu Pervanu i Luciji Ćatipović (8. razred).

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 3. 3. 2018.

NACIONALNI ISPITI

Nacionalni ispiti za učenike osmih razreda:
11. do 27. ožujka  - raspored održavanja