TESTIRANJA DJECE DORASLE ZA UPIS U ŠKOLU 2020./2021.

Poštovani roditelji budućih prvaša, obzirom na povoljnu epidemiološku situaciju počinjemo s testiranjem budućih učenika prvih razreda od 28. svibnja.

Za dogovor o terminima testiranja možete se javiti od petka, 21. svibnja, od 9 do 12 sati putem telefona 021 501 774 ili zatražiti mailom na oskmankocunar@gmail.com

Na testiranje je potrebno ponijeti popunjenu upisnicu koju ste dobili na upisu kod školske pedagoginje. Tko je izgubio dobit će novu u prostorima škole.

Sa sobom ponesite  kemijsku olovku za popunjavanje upitnika za dijete. Upitnik ćete popunjavati zajedno s pedagoginjom u nekoj od prostorija škole. Bilo bi poželjno da ponesete i olovku i gumicu za dijete.
A mi ćemo pripremiti rezervne kemijske i dezinficirati ih kao i olovke i gumice;-)

Na ulazu u školu imamo dezificijens za ruke koji treba upotrijebiti pri ulasku i izlasku iz škole. Djecu s povišenom tjelesnom temperaturom ili respiratornim smetnjama ili sa sumnjom na covid-19 naravno nećete dovesti u školu - testiranje ćemo provesti naknadno.

UPUTE MZO

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 21. 5. 2020.

EKSKURZIJE

raspored