PRVI NASTAVNI DAN - PONEDJELJAK 7. RUJNA

U ponedjeljak 7. rujna smjena A u jutro, B poslije podne.

Svi učenici ne počinju u isto vrijeme. Učenici predmetne nastave nose maske, razredne ne moraju. Knjige su u školi. Dezificijnsi na ulazima u školu i učionice su pripremljeni, topla voda i sapun također.

S povišenom temperaturom i nekim drugim tegobama ne dolazi se u školu. Pa nije se ni prije dolazilo zar ne? ;-)

Sa malo više strpljenja nego inače, sve će biti u redu....

U ponedjeljak 7. rujna smjena A u jutro, B poslije podne.

Drugi do četvrtog razreda: početak nastave u 8 ili u 14.00 - sat razrednika plus dva sata sa svojom razrednom učiteljicom bez velikog odmora.
U učionice u prizemlju učenici ulaze i izlaze kroz pomoćna vrata (ulazi „od pekare“). Učenici čije su učionice na prvom katu čekaju da po njih dođe učiteljica u dvorištu. Stoje na propisanoj udaljenosti jedni od drugih a posebno od drugih razreda. Ne moraju nositi maske. Knjige čekaju u učionici.

NASTAVNI SAT 40 MINUTA SVIMA
VELIKI ODMOR 20 ONOM TKO GA IMA:-)

Predmetna nastava: u 8 sati 5b, 6b, i 7b.; u 8.45: 5a, 6a, 7a, 8a.
U 13.15: 6c, 7c, 8c; u 14.00 5c, 6d, 8b.

Prvi sat je sat razrednika plus četiri sata. Novi razrednici su: 5a Darko Pejković učitelj vjeronauka, 5b Marina Gojsalić učiteljica geografije te 5c Katarina Bukarica učiteljica engleskog jezika.

U dvorište se dolazi nekoliko minuta prije početka sata i stoji po razredima na propisanoj udaljenosti. Nastavnici dolaze po učenike i vode ih u učionice.
Učenici će boraviti u jednoj učionici za vrijeme nastave i velikog odmora. Knjige ne treba nositi ali marende da. Doći u školu s maskom, a dobiti će još dvije perive maske koje financira Grad.

Raspored po učionicama:

smjena A - 5A

tehnička kultura

smjena B -7C

Dragi učenici neka vam ne bude teško izmjeriti temperaturu prije polaska u školu.
Ako netko ima povišenu temperaturu, proljev (dijareju), povraćanje ili ne prepoznaje okus i miris ne dolazi u školu. Liječnik će opravdati izostanak a gradivo će se nadoknaditi.

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 4. 9. 2020.