Besplatne marende za učenike

Poštovani,
do 30. rujna je moguće ostvariti pravo na naknadu za besplatne marende koje financira Grad.

Poštovani,

Ovim putem proslijeđujemo obavijest vezanu za ostvarivanje prava na besplatnu marendu u visini od 150 kuna mjesečno u osnovnoj školi i obavijest o pravu na sufinanciranje prehrane učenika u visini od 450 kuna mjesečno u cjelodnevnom boravku u osnovnoj školi.

Postojećim korisnicima će se pravo automatski nastaviti ukoliko i dalje ispunjavaju uvjete, a za nove korisnike koji ispunjavaju uvjete šaljemo link web stranice Grada Splita na kojemu se nalaze detaljne informacije i potrebni zahtjevi za ostvarivanje prava:

Pravo na sufinanciranje marende u visini od 150 kuna

Pravo na sufinanciranje cjelodnevnog boravka u visini od 450 kuna

Sukladno Odluci o socijalnoj skrbi, roditelji/skrbnici/udomitelji dokumentaciju mogu predati i odgojno obrazovnih ustanovi koja zahtjev s dokumentacijom prosljeđuje Upravnom tijelu, pa ovim putem zahvaljujemo na suradnji na ovome polju.

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 22. 9. 2020.