NAŠA ZADRUGA U SPALADIUM ARENI NA ENTER KONFERENCIJI
Autor: Sanja Sinovčić, 14. 12. 2021.

Naša zadruga predstavila se sa svojim najnovijim proizvodima na ENTER konferenciji u Spaladium areni u organizaciji Centra izvrsnosti.

Na pub kvizu osvijili su treće mjesto i čak dvije nagrade.

U petak, 10.12.2021. naša zadruga Kmanko sudjelovala je na Konferenciji ENTER u Spaladium areni u Splitu. Učenici 7. b (Dea Koštić i Lucija Puljiz ) i 7.d (Laura Piuk i Mihael Pejić ) pod vodstvom nastavnice Vesne Šiklić predstavili su naše najnovije proizvode na Sajmu učeničkih zadruga.

ENTER konferencija jedinstven je, multitematski i interaktivni događaj koji ima za cilj razmjenu znanja, vještina i primjera dobre prakse u području odgoja i obrazovanja, ali i povezanih industrija kao što su IKT, turizam i druge.

Naša zadruga na navedenoj konferenciji, koju organizira Centar izvrsnosti, predstavila se sa svojim najnovijim proizvodima ali je i izložila dio prošlogodišnjih. Posjetiteljima smo ponudili keramičke ukrase za bor, nakit i privjeske za ključeve od kristalne smole, unikatno oslikane platnene torbe za kupovinu, maslinovo ulje, unikatna ogledala i držače za salvete. Štand je bio dobro posjećen i pohvaljen kako za estetski izgled štanda, tako i za proizvode.