UPIS DJECE U PRVI RAZRED ZA ŠK. GODINU 2012./2013.

Prijave za upis u prvi razred osnovne škole obavljat će se u tajništvu škole od 21. studenog do 20. prosinca 2011. godine

utorkom, četvrkom i petkom od 10 do 13 sati
srijedom od 14 do 18 sati.

U prvi razred osnovne škole upisuju se djeca koja do 1. travnja 2012. godine imaju navršenih šest godina života, odnosno djeca rođena od 1. travnja 2005. godine do 31. ožujka 2006., kao i djeca kojima je u školskoj godini 2011./2012., rješenjem odgođen upis.

U prvi razred osnovne škole mogu se upisati i djeca koja do 1. travnja tekuće godine nisu navršila šest godina života, ako na zahtjev roditelja, odnosno staratelja stručno povjerenstvo škole za utvrđivanje psihofizičkog stanja djece utvrdi da dijete može pohađati školu, a isto rješenjem odobri Ured državne uprave u Splitsko-Dalmatinskoj županiji, služba za društvene djelatnosti.

Roditelj ili staratelj djeteta dužan je izvršiti prijavu upisa u prvi razred osnovne škole.
Prijavu za upis u prvi razred osnovne škole Kman-Kocunar izvršit će roditelj ili staratelj djeteta koje stanuje na upisnom području ove škole.
Upisno područje ove škole obuhvaća područje gradskog kotara Kman i gradskog kotara Kocunar.

Na temelju suglasnosti roditelja i djeteta, škola će dokumentaciju potrebnu za upis u prvi razred osnovne škole (rodni list  / domovnica), pribaviti primjenom elektroničke tehnologije neposrednim pristupom bazi podataka ministarstva uprave.

Suglasnost roditelja sadrži podatke neophodne za pristup bazi podataka: ime i prezime djeteta, JMB djeteta, OIB djeteta

utorkom, četvrkom i petkom od 10 do 13 sati
srijedom od 14 do 18 sati.

objavio: Administrator   datum: 1. 12. 2011.