Šest učenika osvojilo diplomu "Zlatni dabar" na informatičkom natjecanju

Troje učenika petog razreda i troje učenika osmog razreda osvojilo je dipolomu "zlatni dabar" na međunarodnom online natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja održanom od 13. do 17. studenog na CARNet-ovom sustavu Loomen.

DABAR - Međunarodno online natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja održano je u tjednu od 13. – 17. studenog na CARNet-ovom sustavu Loomen.

Sudjelovali su svi učenici 5. i 8. razreda koji pohađaju nastavu informatike. Natjecanje je podijeljeno u kategorije KiloDabar (5. i 6.r.) i MegaDabar (7. i 8.r.).

Diplomu ZLATNI DABAR za izvrstan uspjeh dobili su oni koji su među 10% najboljih učenika u svojoj kategoriji: Marijeta Vrcan, Bruno Doljanin, i Šime Kuko učenici petog razreda i Kristijan Palošek, Ivan Bilandžić te Marijana Vuletić učenici osmog razreda.

Među 20% najboljih učenika u svojoj kategoriji su i učenici petog razreda: Mateo Šutić, Ivan Bilandžić, Karlo Sunara, Jure Šiljić, Jelena Serdanović, te učenici osmog razreda: Kate Kuko, Luka Grbeša, Margarita Baković, Ivo Grga i Magdalena Čajić.

Čestitamo svima na sudjelovanju, a posebno onima koji su na listi

Budući da se učenicima svidjelo natjecanje ovakvog tipa, vidimo se na Dabru 2018!

KILO DABAR          MEGA DABAR

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 20. 11. 2017.

NACIONALNI ISPITI

Nacionalni ispiti za učenike osmih razreda:
11. do 27. ožujka  - raspored održavanja