Korisnik:
oglasna ploča

Ovaj mjesec: 2021

I U NAŠOJ ŠKOLI VUKOVAR SVIJETLI

U spomen žrtvi Vukovara i svim poginulima, nestalima, zarobljenima, ranjenima i napaćenima za našu slobodu osmaši su upalili svijeće u školskom atriju s mislima na događaje ratnih devedesetih i živom željom da se ne ponovi ni našem ni ijednom narodu ni čovjeku više nikada.

U skladu s epidemiološkim mjerama učenici 8.a u okviru nastave povijesti u tišini su se spustili u školski atrij s učiteljem povijesti i upalili svijeće formirajući slovo "V". ...

"V" je gorjelo za Vukovar, za žrtve, za nas... Tihi plamičci čekali su drugu smjenu da se pridruži.

Osmi c razred s razrednicom oformio je tijelo svijeće i u dostojanstvu poslušao "Priču o Gradu" Siniše Glavaševića.

I 8.b razred na kraju nastavnog dana s razrednicom je postavio plamen svijeće otpjevavši Bože čuvaj Hrvatsku!

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 17. 11. 2020.

PROFESIONALNO USMJERAVANJE - OSMAŠI

E-DNEVNIK