NATJECANJE IZ FIZIKE

Na školskom natjecanju iz fizike održanom 23. siječnja 2013. u 13 sati učenica Paula Brčić iz 8.c razreda zauzela je prvo mjesto s odličnih 48 bodova. Zbog visokog broja bodova sigurno prolazi na županijsko natjecanje koje će biti 27. veljače 2013.

Školsko natjecanje iz fizike održalo se 23. siječnja 2013. u 13 sati. Test se sastojao od 5 tematski različitih zadataka koji su ukupno nosili 50 bodova. Prema rezultatima koji su stigli ubrzo nakon samog natjecanja, učenica Paula Brčić iz 8.c razreda, pod mentorstvom nastavnice Ive Petričević, zauzela je prvo mjesto u školi s odličnih 48 bodova. Zbog visokog broja bodova sigurno prolazi na županijsko natjecanje koje će biti 27. veljače 2013. Na županijskom će natjecanju učenici uz test od 5 zadataka imati i praktični dio. Uz puno rada i malo sreće, najuspješniji će učenici imati priliku ići na državno natjecanje koje će se održati od 2. do 5. svibnja  2013.

Paula Brčić 8.c

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 6. 3. 2013.