Dušanka Volarević

Nastavnica Dušanka Volarević

Nastavnica Dušanka Volarević predaje biologiju i kemiju, a vodi i izbornu nastavu Prve pomoći.

Radila je u školi "Žrnovnica", "Ogorje", "Dicmo", "Split 3", "Stobreč", "Kamen-Šine", "Meje",  "Pojšan" i sada je u najtoplijoj školi na svitu.

Njena najdraža boja je bijela, najdraža tv emisija "Dnevnik", knjiga "Mali princ", a najdraži film "Pasija".

Rado sluša glazbu a najviše rock i pop. Ne svira ali rado bi svirala gitaru. Voljela bi otputovati u Afriku i Ameriku.

Najviše je žalosti bolest bližnjih i ljudska zloba, a raduje se osmjehu «malog» čovjeka i zdravlju.

Kaže da nema dovoljno slobodnog vremena.

Voli ljude koji su «neslomljivi».

Neostvareni san joj je postati liječnica.

Nema fobiju.

Ima više osoba koje joj puno znače.

Na dalek put ponijela bi krunicu, slike obitelji, nešto sitniša i putovnicu.

Kad bi imala milijun dolara bila bi žena od milijun dolara.

Kad bi bila netko drugi bila bi leptir. Zatražili smo da nam kaže tri riječi o sebi ali ona kaže da o sebi ne može reći tri riječi jer je to premalo.

Kada je osamljena uživa malo u osami.

Spretna je u telefoniranju, a teška vještina joj je preskakanje prepona.

Kod ljudi ne podnosi podlost i dvoličnost. Bavila bi se aktivno politikom, a sportom ne jer kaže da je smotana.

U kontaktu je s bivšim učenicima. Najdraži njeni stihovi su «Gdje je nestao čovjek… Može li itko reći, gdje je put ka sreći...».

Kao mala željela je postati trgovac.

Kaže da je Internet nužno zlo. «Sve je otrov važna je doza». Nema svoj blog.

Najdraža izreka joj je «Ako želiš biti sretan omogući to i drugima jer sreća je moguća samo u krugu sretnih ljudi».

Vjeruje u male zelene, ali ne u horoskop. Voli štednju, pravila i ekologiju, podržava zabranu pušenja.

Voli tajne, ali ne podržava vegetarijanstvo.

Između sela i grada se ne može odlučiti, ali zato je u svakom trenutku sigurna da joj je auto draži od motora.

Više voli suknje od hlača, plivanje od skijanja, nogomet od rukometa, folklor od hip-hopa, buru od juga, šetnje od vožnje, a podjednako voli knjige i filmove i isto tako i mobitel i telefon podjednako.