NATJECANJE IZ KEMIJE

Ove je godine u našoj školi 13. veljače održano školsko natjecanje učenika 7. i 8. razreda u poznavanju kemije. Prvo mjesto kod sedmaša zauzeo je Roko Radanović (mentorica Duška Volarević), a od osmaša najbolja je bila Paula Brčić iz 8.c razreda (mentorica Damira Drnasin).
Od srca im čestitamo na postignutim rezultatima s nadom da će proći na županijsko!!!

Ove je godine, kao i svake, u našoj školi održano školsko natjecanje učenika 7. i 8. razreda u poznavanju kemije. Učenici su natjecanju pristupili 13. veljače sa početkom u 13 sati, a test su pisali do 15 sati. Odaziv učenika ponovno je bio jako dobar - 11 učenika sedmih razreda, te 6 učenika osmih razreda.
Zanimljivo je spomenuti da je test za osmaše, kako smo saznali, bio izuzetno težak, dok je sedmašima bio, kako oni to kažu „prosječan“. Rezultati su se pokazali zadovoljavajućima.

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 6. 3. 2013.