NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA

22. siječnja 2013. godine u 13 sati u našoj je školi održano školsko natjecanje iz engleskog jezika. Sudjelovalo je 20 učenika iz sva četiri osma razreda. Učenici su rješavali test 90 minuta. Test se sastojao od zadataka u kojima se provjeravalo razumijevanje pročitanog teksta te uporaba jezika. Ovaj nimalo jednostavan test naši su učenici riješili poprilično uspješno, ali netko se uvijek mora izdvojiti. Prvo je mjesto osvojila Petra Juričev iz 8.d razreda s ostvarenih 47 bodova od 60, a drugo mjesto Klara Višnjć iz 8.a s 45 bodova. Obje su učenice imale dovoljno bodova i pozvane su na županijsko natjecanje koje će se održati 26. veljače 2013. u Osnovnoj školi Sućidar.

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 6. 3. 2013.