DRUGAŠI U BOTANIČKOM VRTU

Učenici drugog a i b razreda sa svojim učiteljicama posjetili su botanički i Biblijski vrt, popeli su se na Malačku i spustili do aerodroma i grada Trogira 11. listopada 2012.

Dana 11. listopada 2012., u četvrtak, 2.a i 2.b pošli su na izlet s učiteljicom MIrelom i Vedranom te vodičem Goranom. Autobus ih je ispred škole dočekao u osam sati. Najprije su razgledali botanički vrt u kojem su vidjeli razne biljke i životinje.
Nakon dvadesetak minuta vižnje stigli su do Biblijskog vrta. Nakon razgleda išli su na Malačku gdje su vidjeli mnoštvo novih i nepoznatih stvari i gdje su imali vremena za odmor.
Autobus ih je potom odveo do Trogira gdje su razgledali crkvu sv. Lovre koju Trogirani nazivaju sveti Ivan. Iz Trogira su otišli na aerodrom promatrati avione. Potom su rivom došli do trajektne luke gdje su uživali gledajući brodove. Veliki brodovi su im se osobito svidjeli.
Autobus ih je u 18.00 dovezao ravno ispred škole.
"Sve nam se svidjelo", kažu drugaši, "ali najbolje je bilo to što smo svi bili zajedno".

zabilježile Ivana i Mamić 6.a, pripovijedali Lovre i Mate 2.b

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 12. 10. 2012.