JEDNODNEVNI IZLET SEDMAŠA B SMJENE

Učenici 7.d i 7.c razredi sa svojim razrednicama su otišli na izlet u Šibenik i Solaris 8. lipnja u jutarnjim satima.

foto galerija

7.d i 7.c razredi sa svojim razrednicama su otišli na izlet u Šibenik i Solaris. 8. lipnja su se okupili ispred OŠ Kman-Kocunar i krenuli za Šibenik u jutarnjim satima. U autobusu su pjevali i smijali se.

Kada su došli u Šibenik, razredi su imali slobodno vrijeme za šetnju i užinu. Razgledali su Katedralu sv. Jakova i grad te se vratili u autobus i krenuli u Solaris. Obišli su Dalmatinsko etno selo u kojem su saznali kako se živjelo u prošlosti.Zaputili su se prema bazenu i toboganima. Dobili su slobodno vrijeme koje su proveli kupajući se i šećući, a ponajviše se spuštajući niz tobogane. Nakon nekoliko sati druženja u Solarisu, vratili su se u autobus. Krenuli su nazad u Split u koji su došli u večernjim satima.

Cilj ovog izleta je bio zabaviti se, ali i naučiti nešto novo, što se po njihovom mišljenju i ostvarilo.

Iva Madunić 7.d

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 13. 6. 2013.