TERENSKA NASTAVA NA MARJANU

Nakon nekoliko odgađanja, nadanja i obećavanja napokon je došao dan za našu terensku nastavu, koja se konačno održala 1. veljače 2011. godine. Svi šesti razredi naše škole okupili su se u 8 i 30 sati i jedva čekali da autobus krene i odvede nas na naš lijepi Marjan.

Nakon nekoliko odgađanja, nadanja i obećavanja napokon je došao dan koji smo nestrpljivo čekali. To je naravno bila naša terenska nastava koja se konačno održala 1. veljače 2011. godine.

Svi šesti razredi naše škole okupili su se u 8 i 30 sati. Svi smo jedva čekali da autobus krene i odvede nas na naš lijepi Marjan.

Iako nas je bilo puno u autobusu nitko nije prigovarao, svi smo radosno čavrljali i smijali se. Napokon u 9 sati je započela nastava. Svi smo se razbježali i počeli marljivo raditi.

Glavni predmet nam je bio što drugo nego priroda, a iza nje ponosno je stajala matematika, hrvatski jezik i engleski. Većinom smo bili marljivi kao pčele pa nakon dva sata dobili zasluženi odmor. Najbolji dio terenske nastave bio je naravno veliki odmor, i svi smo se zabavljali i nitko nije mislio na nastavu. Dečki su igrali nogomet dok su djevojčice navijale i pričale. Uz igru nismo ni primijetili kako je vrijeme brzo prošlo, nastavnice su nas pozvale a mi smo hitro dojurili.

Poslije dva sata približio se kraj terenske nastave, ponovno smo zauzeli naša mjesta i krenuli kući. Ne mogu reći da će svima terenska nastava ostati u dobrim sjećanjima, naime čim smo se smjestili  autobus izbila je svađa oko sjedala.

Kod nas šestaša nikad nije dosadno i uvijek će se naći neki koji stvara probleme. Sve u svemu na terenskoj je nastavi bilo zanimljivo i jedva čekamo sljedeću.

Mihaela 6d.

objavio: Administrator   datum: 1. 2. 2011.