GRADSKO NATJECANJE IZ FIZIKE ZA UČENIKE OSMIH RAZREDA

Na gradskom natjecanju iz fizike za učenike osmih razreda našu školu predstavljala su četiri učenika. Rezultate iščekujemo.

GRADSKO NATJECANJE IZ FIZIKE ZA UČENIKE OSMIH RAZREDA

Kad smo saznali da predstavljamo našu školu na gradskom natjecanju iz fizike za učenike osmih razreda počeli smo "iscrpno" vježbati, tj. pripremati sea taj događaj. Na sam dan natjecanja, 2. veljače 2009., nestrpljivo smo iščekivali dolazak nastavnice da nas "prebaci" do škole Marjan u kojoj se održalo natjecanje. Ali na naše iznenađenje po nas je došao nastavnik Marinko Vrljić. Kad smo došli u školu Marjan iznenadili smo se velikom broju natjecatelja i opasno se zabrinuli za svoje mjesto. S nama su još bili Mirko Galić i Josip Pavić obojica iz 8b razreda naše škole. S obzirom na ograničeno vrijeme zadaci su nam se činili mnogo teži a time i teže ostvarenje većeg broja bodova. Nakon natjecanja pojeli smo sendvić i popili sok kojim su nas častili i otišli doma. Samo nam je žao što nismo imali više vremena za vježbanje. Iščekujemo rezultate.

Josip Paladin i Marija Puljić 8.d

objavio: Administrator   datum: 5. 2. 2009.