KMANKO U SLOBODNOJ DALMACIJI

Intervju za Slobodnu Dalmaciju

Intervju za Slobodnu Dalmaciju

24. veljače 2009.godine oko 12 sati u uredu zamjenice pravobraniteljice za djecu - Ane Pezo u Splitu, novinar Slobodne Dalmacije Jure Jerić intervjuirao je uredništvo školskog lista KmanKo za rubriku Mali Odmor,  koja izlazi ponedjeljkom. Povod za intervju bila je tema broja našeg lista KmanKo odnosno prava djece. Urednika je to zainteresiralo pa je odlučio intervjuirati naše uredništvo. Glavna tema razgovora bila su prava djece, kako ih je najbolje promovirati te kako ih upotrijebiti protiv nekoga tko ih krši. Zajedno s novinarom došla je i njegova kolegica fotoreporterka koja je obavila fotografiranje. Ana Pezo našem je uredništvu također priopćila da će biti pozvano u Zagreb u ured pravobraniteljice za djecu Mile Jelavić, te na tribine o pravima djece u Zadru.

Uredništvo KmanKa

objavio: Administrator   datum: 27. 3. 2009.