Ukupno: 91358
Ovaj mjesec: 107
Ovaj tjedan: 493

MEĐUŠKOLSKO NATJECANJE IZ ATLETIKE

Učenici naše škole osvojili su treće mjesto na međuškolskom atletskom natjecanju prvoga travnja 2014. godine. Najuspješniji su bili u bacanju kugle.

Prvoga travnja 2014. održano je međuškolsko natjecanje iz atletike. Na natjecanju je sudjelovalo oko 15 škola, a učenici su se natjecali u 7 kategorija.

Naša škola, Kman-Kocunar, bila je uspješna u nekoliko kategorija. Na 100 metara bili su odlični Aleksandar Tomić i Petar Stanić sa četvrtim i petim mjestom. Petar Ćukušić i Petar Ćubelić predstavljali su našu školu u nutrci na 300 metara. Ćukušić je bio dobar u startu, ali je imao nezgodu s nogom pa je morao odustati od utrke. Ne mogu ne spomenuti Josipa Podruga koji je bio drugi, ali tek za jedan korak iza prvog mjesta. Na štafeti smlo bili drugi, a četvorica koji su istrčali štafetu su: Aleksandar Tomić, Petar Stanić, Davor Matijaš i Petar Ćubelić. Problem je nastao kod prve izmjene kad je Stanić stao na mjestu umjesto da krene prije predavanja palice. Najuspješnije smo odradili kuglu gdje smo bili prvi zahvaljujući Stipi Šitumu koji je bacio kuglu 15,5 metara. Ukupno smo kao škola osvojili treće mjesto sa 115 bodova. Prvo mjesto je zauzela škola Split 3 sa osvojenih 150 bodova.

Nadamo se da ćemo sljedeće godine biti bolji iako nam je bilo odlično i zadovoljni smo.

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 1. 4. 2014.