PROJEKTNI DAN VID-METKOVIĆ

Učenici 8.c i 8.d, te učenici 6.a i 6.b u pratnji dvoje stručnih vodiča i sedam nastavnica bili su na projektnom danu u Metkoviću i malom gradiću Vidu. Projektni dan upotpunili su poludnevnim kupanjem na Makarskoj plaži.

PROJEKTNI DAN VED - METKOVIĆ

Dana 26.05.2009. krenuli smo na izlet u Metković.

To nam je trebao biti projektni dan, ali mi smo ga više shvatili kao izlet. Prvo odredište nam je bilo mali gradić Vid u blizini Metkovića. Nakon pola sata vožnje, stali smo na odmorištu Mosor, gdje smo kratku pauzu iskoristili za doručak.

Kada smo stigli u Metković, slijedilo je razgledavanje Ornitološkog muzeja.
Dalje smo nastavili putovanje prema malom gradiću Vid, u kojem smo posjetili muzej „Narona“. Nakon razgledavanja i kratke pauze, stigao je ručak, a poslije ručka vožnja lađama i razgledavanje pritoka rijeke Neretve.

Na samom kraju našeg projektnog dana slijedilo je kupanje u Makarskoj. To nam je naravno bio šlag na kraju, jer smo se izvrsno zabavili i iskupali.

U povratku smo pjevali iz sveg grla i izlet nam se činio tako kratak, jer uz dobro društvo i dobru zabavu sve izgleda kratko i naravno- nezaboravno. Kao i naš zadnji zajednički izlet!!!

S nama osmašima iz B smjene bili su (u stvari nisu bili s nama nego u drugom autobusu) šestaši iz A smjene i njihove nastavnice. Kažu da im je bilo jako lijepo.

Matea i Ivana 8.D

objavio: Administrator   datum: 4. 6. 2009.