SEDMAŠI NA BRAČU

Dana 12.6.2010  učenici 7a i 7b razreda uputili su  se na izlet u Supetar na Braču. Vodiči su im bile nastavnica Daša iz matematike i nastavnica Delić iz engleskog jezika.

U 8.45 smo stigli su u gradsku luku i ukrcali se na brod imena Biokovo i krenuli prema odredištu.

Stigli su oko 10 sati. Vrijeme je bilo sunčano i toplo, čak vruće, ali vjetar nije prestajao puhati.

Učenici su doslovced potrčali na plažu i odmah uletjeli u more. Isprva je more bilo hladno, no oni nisu dopustili da im išta pokvari zabavu. Ručak je bio u 13h. Sjeli su za ogromne drvene stolove na kojima se ubrzo našla pizza i Coca-Cola. U mislima na plaži, brzo su ručali i vratili se u more.

Iznajmili su pedaline i skakali u more. Bilo je jako zabavno. Već pomalo umorni krenuli su do velikih tobogana. Jedna vožnja je bila 5 kn.

Iako im je strmi crveni tobogan ulio strah u kosti, nakon kraćeg vremena i predomišljanja svi smo se spustili. Potrošili su veću svotu novca i opet u more. Pedaline, picigin, plivanje... zabava nije prestajala. Izletu se bližio kraj. Presvučeni u suhu odjeću svi su bili na trajektu prije polaska u 18.00.

Umorni, ali puni doživljaja nadali smo se da će trajekt putem stati i da će još nekoliko dana biti u Supetru. Na žalost trebalo se vratit u Split. Pozdravili su se s obećanjem na usnama kako će dogodine ići na isti izlet.

Toliko o tome. Pozdrav : )

Branimira Ć. i Dario G. 8a

objavio: Administrator   datum: 19. 6. 2010.