Obavijest o početku mješovitog modela nastave 11. svibnja (I. do IV. razreda)

Poštovani roditelji/skrbnici!

Temeljem uputa i preporuka NZJZ i MZO od 11. svibnja 2020. godine u prostorima škole organizira se nastava za učenike razredne nastave (tj. od pvog do četvrtog razreda).

U skupini/razrednom odjelu u školi smije biti najviše 9 učenika.

Za sve učenike istovremeno će biti organizirana i nastava na daljinu kao što je to bilo do sada, na 3. programu HRT-a.

Učenici koji budu na nastavu dolazili u školu i dalje sudjeluju u nastavi na daljinu iz engleskog jezika, izbornih predmeta (katolički vjeronauk, talijanski i njemački jezik) te glazbene kulture u 4. razredu kao do sada.

Molimo vas da, sukladno preporukama NZJZ, djecu DOVODITE U ŠKOLU SAMO AKO NISTE U MOGUĆNOSTI OSTAVITI IH KOD KUĆE, pod nadzorom odrasle osobe.

Molim sve roditelje, ukoliko nisu, da prouče upute HZJZ o organizaciji nastave, koja se nalazi na poveznici: https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Upute-vrtici-i-skole-29-4-2020-finalno.pdf ,

kao i preporuke MZO, koje se nalaze u poveznici:  https://skolazazivot.hr/preporuke-za-organizaciju-rada-u-razrednoj-nastavi-i-upute-za-vrednovanje-i-ocjenjivanje-u-mjesovitom-modelu-nastave/

Nakon što proučite navedene dokumente, molimo Vas da javite učiteljici svoje djece do srijede u 10.00 sati kako Vaše dijete dolazi u školu od 11. svibnja kako bismo mogli oformiti razrede (grupe) učenika.

Ispunjenu IZJAVU (print) vlastoručno potpisanu predat ćete učiteljici 11. svibnja 2020. godine pred početak nastave.

Svoju odluku o dolasku, odnosno nedolasku vaše djece na nastavu u školu, nećete moći promijeniti tijekom dva tjedna (od 11. svibnja – 22. svibnja 2020. godine), do donošenja novih mjera Nacionalnog stožera za civilnu zaštitu.

Organizacija nastave te pravila o dolasku na nastavu i boravku u školskoj zgradi kao i njihove izmjene objavljivat ćemo na mrežnim stranicama Školu.

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 5. 5. 2020.