ŽUPANIJSKO NATJECANJE

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI

Na županijskom natjecanju iz povijesti, održanom 7. ožujka u OŠ "Skalice" u Splitu našu školu predstavljalo je dvoje učenika iz sedmih i dvoje iz osmih razreda. Najuspješnija među njima je Dora Trošelj učenica 7.a razreda koja je osvojila 8 mjesto.

Nakon školskog natjecanja iz povijesti za učenike sedmih i osmih razreda, održanog u učionicama povijesti i geografije 21. veljače ove godine na pisanom testu u trajanju od 60 minuta između tridesetak učenika, koji su pristupili natjecanju, najbolje rezultate postigli su Jerko-Goran Dujmović i Željka Vuko učenici 8.a, a od sedmaša Dora Trošelj iz 7.a i Josip Cikojević iz 7.d razreda. Ovih četvoro učenika pozvano je na županijsko natjecanje 7. ožujka u OŠ "Skalice".

Po završetku županijskog natjecanja najuspješnija predstavnica naše škole je Dora Trošelj učenica 7.a razreda koja je osvojila 8 mjesto. Josip Cikojević iz 7.d razreda bio je 27 u Županiji, a Željka Vuko 22., te Goran-Jerko Dujmović 26-i.

objavio: Administrator   datum: 18. 4. 2012.