ŽUPANIJSKO NATJECANJE

ODBOJKA - ŽUPANIJSKO NATJECANJE

Na županijskom odbojkaškom natjecanju održanom u našoj školi 8. ožujka 2013. pobijedila je ekipa OŠ Ostrog iz Kaštel Lukšića u muškoj konkurenciji, a u ženskoj ekipa OŠ Marko Marulić iz Sinja. "Kmanko", ekipa naše škole, osvojila je drugo mjesto u županiji.

Dana 8.3.2013 održalo se županijsko natjecanje iz odbojke za muške i ženske ekipe. Prvo mjesto među muškim ekipama osvojila je ekipa Ostrožić iz OŠ Ostrog iz Kaštel Lukšića, a sudjelovale su tri škole.

Od ženskih ekipa sudjelovale su škole: Sinj, Makarska, Hvar i naravno Kman-Kocunar. Naša škola plasirala se na županijsko natjecanje pobjedivši sve ekipe osnovnih škola koje su sudjelovale na gradskom odbojkaškom natjecanju i tako su naše odbojkašice postale prvakinje gradskog natjecanja grada Splita i favoriti na županijskom natjecanju.

Naše su odbojkašice pobijedile u polufinalu igrajući protiv Hvara u setovima 2:0, a put do pobjede   u finalu im je spriječila sinjska ekipa. Ekipa iz Sinja je pobijedio te ide na državno natjecanje dok je naša škola zauzela drugo mjesto.

Maja i Monika 8.c

objavio: Sanja Sinovčić   datum: 9. 3. 2013.