EKSKURZIJA 4.c i 4.d RAZREDA

Učenici 4.c i 4.d razreda u sklopu četverodnevne ekskurzije posjetili su Plitvička jezera, NP Risnjak, grad Zagreb sa zološkim vrtom, špilju Vrelo...

Ekskurzija učenika 4.c i 4.d razreda trajala je četiri dana.

Prvi dan smo išli na Plitvička jezera i nakon obilaska na ručak u restoran. Oko šest-sedam sati stigli smo u hotel i raspakirali se. Nakon večere i disco zabave išli smo na spavanje.

Nakon jutarnjeg buđenja i doručka krenuli smo u park Risnjak. Poslije Risnjaka obišli smo park Golubinjak i tamo smo ručali, razgledali park, i igrali se. Poslije večere sredili smo se i krenuli u disco. Oko jedanaest smo išli spavati.

Treći dan smo išli u Zagreb. Grad smo razgledavali do podne u pratnji gradskog vodiča. Poslije podne išli smo u zološki vrt. Vidjeli smo mnoge životinje i puni dojmova smo se vratili u hotel. Nakon večere slijedio je disco i spavanje.

Zadnji dan, tj. četvrti išli smo u špilju Vrelo, a kasnije u Čabar. Vratili smo se u hotel, ručali i svi sretni krenuli prema Splitu. Puno toga smo vidjeli, naučili i zabavili se.

Petra Sapunar 4.d

objavio: Administrator   datum: 10. 10. 2011.